Site menu


News calendar
«  Лютий 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728


Login form


Search


Site friends
Конгрес Українських Націоналістів


Our poll
Rate my site
Всього відповідей: 21


Welcome, Гість · RSS 2019-05-26, 08:32:20
Main » 2009 » Лютий » 24 » РОЗВІНЧУЄМО СУЧАСНІ ПСЕВДО-МІФИ
РОЗВІНЧУЄМО СУЧАСНІ ПСЕВДО-МІФИ
13:39:16
24.02.09
 Організований націоналістичний рух впродовж всієї історії боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу постійно протидіє поширенню брехливої пропаганди, спрямованої проти його виразників. У минулому столітті можна віднайти тисячі прикладів, коли і польська, і німецька, і, особливо, совєтська окупаційні ідеологічні машини методично очорнювали імена Коновальця, Бандери, Шухевича, відомих і невідомих борців за волю України. Але і новітні часи принесли нові виклики: сучасна антиукраїнська колона намагається у витончений спосіб нав'язати суспільству викривлене розуміння організованого націоналістичного руху, сформувати фальшиві стереотипи. Інформаційна війна проти українських націоналістів уже в незалежній державі набрала такого розмаху, що її вплив ми починаємо відчувати і в колисці національного відродження – на Тернопільщині.

На кошти новітніх визискувачів українства, за допомогою окремих продажних засобів масової інформації і під наглядом псевдоукраїнської влади, триває зомбування громадської думки, робляться спроби створити нові міфи, які викривляють правдиву суть і реальний стан організованого націоналістичного руху на Тернопільщині, партійно-політичним виразником якого на сьогодні є Конгрес Українських Націоналістів. Особливо ці процеси загострились останнім часом, зі стартом позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.

Міф перший: "КУН – лише одна з багатьох патріотичних, націоналістичних партій, які беруть участь у виборчій кампанії".

Ця спроба маніпулювання суспільною думкою небезпечна з огляду на надзвичайно важливий аспект – вона спрямована на вихолощення розуміння тяглости боротьби за Українську державу, правонаступности націоналістичного руху. Сьогодні естафета політично-визвольної концепції ОУН в надійних руках членства і прихильників Конгресу Українських Націоналістів. Більше того, на позачергові вибори до Тернопільської обласної ради лише КУН іде у фактичному блоці з більш як 30-ма націоналістичними громадськими організаціями, які об'єднались у Координаційну раду "Українська справа". Серед них такі авторитетні структури, як Центр національного відродження ім.С.Бандери, Ліга українських жінок Тернопільщини, "Тризуб" ім.С.Бандери, Молодіжний Націоналістичний Конгрес та інші.

Саме КУН і "Українська справа" на даний час є єдиними партійно-політичними спадкоємцями організованого націоналістичного руху.

Сьогодні багато політичних партій сповідують націонал-демократичну ідеологію і працюють на добро української справи. Серед найяскравіших їх представників – Народний Рух України (який через внутрішньопартійні проблеми вирішив відмовитися від участи у позачергових виборах), УРП, ХДПУ, РХП та інші. Ці політичні партії розглядаються КУН як достойні партнери, в тому числі і під час виборчих перегонів.

Всеукраїнському об'єднанню "Свобода", яке у своїх програмових документах декларує підтримку націоналістичній ідеології, з боку і Конгресу, і "Української справи" постійно пропонується співпраця в різному форматі. Напередодні старту виборчої кампанії проводились переговори щодо можливого формування спільного блоку, але домовленостей не було досягнуто. ВО "Свобода" відмовилось творити блок на спільній ідеологічній платформі. КУН не погодився на механічну консолідацію у зв'язку з тим, що не отримав чітких відповідей на три основних питання: 1) чи відмовилась ВО "Свобода" від неонацистської суті Соціал-національної партії України?; 2) чи припинять члени ВО "Свобода" заперечувати християнство і проповідувати чужу українському націоналізмові РУНВіру?; 3) чи готова ВО "Свобода" чесно оприлюднити основні джерела фінансування партійної діяльности і виборчої кампанії?

В силу даних причин стверджуємо – КУН був і залишатиметься єдиною націоналістичною партією на Тернопільщині.

Міф другий: "КУН є сателітом БЮТ".

КУН є самодостатньою політичною партією з чітко визначеною ідеологічною платформою і програмою, КУН не створювався ні як технологічний проект, ні як "партія під лідера чи вождика" і світоглядово відкидає доктрини лібералізму, соціал-демократії, не говорячи уже про "ліву" ідеологію. Українські націоналісти допускають можливість співпраці з іншими політичними партіями виключно за умови направлення такої співпраці на забезпечення українських національних інтересів.

Для прикладу, координація дій КУН і БЮТ у стінах Тернопільської обласної ради п'ятого скликання викликана виключно спільною зацікавленістю у ефективному вирішенні соціально-економічних, культурних проблем Тернопільщини, з одного боку, і самоусуненням від виконання депутатських функцій представників "Нашої України" і УНП, з іншого. Водночас, Конгрес Українських Націоналістів не пов'язаний жодними формальними чи навіть неформальними угодами ні з БЮТ, ні з "Нашою Україною", ні з іншими політичними силами з так званого "помаранчевого табору".

Більше того, на наше переконання, сформовані в українському суспільстві мегапартії і мегаблоки несуть виражену загрозу національному народовладдю, першочергово з тієї причини, що або не містять у собі ідеологічної бази, або використовують її зі спекулятивних міркувань.

Міф третій: "Тільки за умови проведення позачергових виборів в Тернопільській облраді буде створена перша націоналістична фракція".

Відверта брехня, яку масово тиражують псевдонаціоналісти.

Стверджуємо! Першою націоналістичною фракцією у найвищому представницькому органі краю стала фракція Конгресу Українських Націоналістів "Національний вибір" у Тернопільській обласній раді п'ятого скликання, яку було створено у квітні 2006 року. З часу створення фракції і до сьогоднішніх днів проти неї ведеться запекла боротьба колишніх комуністів, комсомольців і кучмістів. Вони ніяк не можуть змиритися з тим, що з ініціативи фракції КУН в області було проголошено Роки Романа Щухевича і Степана Бандери, проведено загальнообласні акції "Вогонь пам'яті", що "Національний вибір" ініціював і наполіг на розробці Програми відродження українського села, Програми національно-патріотичного виховання молоді і т.п.

Міф четвертий: "КУН є партією пенсіонерів і вчорашнього дня".

Конгрес Українських Націоналістів є однією з найстарших щодо часу створення політичних партій в Україні. На даний час КУН залишається однією з небагатьох ідеологічних партій, які діють в державі. Активно працює і Молодіжна референтура КУН, до роботи якої долучаються студенти, активісти молодіжних громадських організацій. На Тернопільщині чітко прослідковується тенденція до динамічного омолодження лав партії. Свідченням цього може слугувати і передвиборчий список Конгресу Українських Націоналістів на позачергових виборах до Тернопільської обласної ради. Середній вік кандидатів у депутати від партії – 35 років. А це означає, що молодь іде в КУН, а КУН підтримує молодих активних людей.

Майбутнє України – за молодою плеядою українських націоналістів!

На шляху до остаточних перемог української справи і української правди гуртуймо когорти націоналістів, даючи рішучу відповідь ворожим нападкам. Нація повинна пробудитись, не куплятись на дешеву брехню безхребетників. В силі і твердості духу – наша перемога!

В рік Бандери і ОУН голосуймо за КУН!

Провід Тернопільської ОО КУН

Views: 1081 | Added by: cuntemis | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Зробити безкоштовний сайт з uCoz