Персональный сайт - Не будь байдужим - приєднуйся до НАС !!!
Конгрес Українських Націоналістів
Тернопільська міська організація
  
Не будь байдужим - приєднуйся до НАС !!!
 Меню сайту


 Календар новин
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


 Форма логіну


 Пошук


 Друзі сайту
Конгрес Українських Націоналістів


Our poll
Rate my site
Всього відповідей: 21


Welcome, Гість · RSS 2018-11-21, 17:13:12

ЧЛЕНСТВО У КОНГРЕСІ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ

Членство у Конгресі є індивідуальним, фіксованим.

Членами Конгресу можуть бути лише громадяни України, які відповідно до Конституції України мають право голосу на виборах. Громадянин України може перебувати одночасно лише в одній партії.

Члени Конгресу у своїй суспільно-політичній діяльності керуються ідеологією українського націоналізму, Програмою та Статутом Конгресу, сприймають стратегію і тактику Конгресу.

Декалог українського націоналіста та Посвята є етичними зобов'язаннями члена Конгресу перед Українською Нацією.

Прийом до складу кандидатів у члени Конгресу здійснюється на основі письмової заяви, рекомендації двох членів Конгресу і співбесіди з головою секретаріату, головою або заступником голови організації Конгресу 2-го, 3-го чи 4-го рівня.

Термін кандидатства може тривати до трьох місяців.

Кандидати приймаються у члени Конгресу після проходження кандидатського терміну на засіданні проводу організації Конгресу 2-го, 3-го чи 4-го рівня. Член Конгресу складає Посвяту і йому вручається посвідчення члена Конгресу.

Якщо кандидат у члени Конгресу під час кандидатського терміну не підтвердив взятих статутних зобов’язань, йому відмовляється в прийомі до членства Конгресу. Керівники Конгресу, референт або інший член проводу відповідного рівня в особистій розмові зобов’язаний роз’яснити кандидатові причини відмови. За рішенням проводу територіальної організації Конгресу такій особі може бути продовжений кандидатський термін ще на три місяці.

Зробити безкоштовний сайт з uCoz